Wystaw opinię o produkcie
Pavo Performance 20kg
Pasza dla koni zapewniająca największą wydajność.
W koszyku jest już: szt.
Kod produktu: 81
Opis
Pavo Performance zapewnia koniom sportowym maksymalną wytrzymałość oraz wysportowaną sylwetkę.
Konie biorące udział w zawodach na najwyższym poziomie mają zwiększone zapotrzebowanie na energię i białko. Unikalny skład paszy pozwała pozyskiwać energię do długotrwałego wysiłku głównie ze zdrowych włókien i tłuszczów, a dodatek prebiotyków wspiera zdrowe trawienie i stabilną florę jelit.
Naturalne i w 100% przyswajalne witamina E oraz przeciwutleniacze wspierają mięśnie, oraz pomagają organizmowi szybciej pozbywać się resztek przemiany materii z mięśni, zapobiegając w ten sposób bólom mięśni oraz nadmiernemu zakwaszeniu.
Elektrolity to sole mineralne, takie jak sód, chlorki i potas, które organizm traci wraz z potem. Odgrywają one kluczową rolę w regeneracji i prawidłowej pracy mięśni, dlatego Pavo Performance w swoim składzie zawiera również elektrolity.
Granulat sportowy Pavo Performance zawiera łatwo przyswajalne surowe włókna z traw pastwiskowych i wysłodków buraczanych.
Zastosowanie:
- Koni wszystkich dyscyplin
- Nerwowych i „gorących” koni i/lub w stresujących sytuacjach
- Koni sportowych, które wykonują pracę ciężką i bardzo ciężką (energy level 3)
Zalety:
- Wysokiej jakości pasza dla koni sportowych
- Maksymalna wytrzymałość
- Wysokiej jakości białko dla mięśni
- Bogata w magnez i elektrolity
- Z naturalną witaminą E i naturalnymi przeciwutleniaczami
- Zawiera łatwostrawne włókna
- Z prebiotykami dla zdrowej flory żołądkowo-jelitowej
![]() |
![]() |
Porada żywieniowa:
Dzienne zalecenia dla koni, które wykonują ciężką i bardzo ciężką pracę (energy level 3): 0,45 kg na 100 kg masy ciała. Koń (600 kg): 2-3 kg, kuc (300 kg): 1-1,5 kg
Dzienna ilość zależy m.in. od intensywności pracy i chodu konia.
Miarka Pavo zawiera 1,2kg produktu.
*Energy level 3:
Każdego dnia 1 godzina treningu, w tym 14 minut stępu, 23 minuty kłusa i 10 minut galopu.
Szukasz musli dla koni sportowych o takich samych właściwościach?
Wybierz Pavo TopSport lub dla koni wrzodowych Pavo Ease&Excel.
Składniki:
| Jęczmień | |
| Owies | |
| Siano | |
| Kasza pszenna | |
| Śruta poekstrakcyjna słonecznika | |
| Lucerna | |
| Melasa trzcinowa | |
| Siemię lniane | |
| Łupiny sojowe | |
| Wysłodki buraczane |
|
| Olej sojowy | |
| Mączka sojowa (z fasoli) podgrzewana parą | |
| Chlorek sodu | |
| węglan wapnia | |
| Tlenki magnezu | |
| Fosforan monowapniowy | |
| Drożdże piwowarskie | |
| CellProtect |
Skład:
| Energia (DE) | 11,7 MJ / kg |
| Energia (EWpa) | 0,97 EWpa |
| Energia (ME) | 9,9 MJ / kg |
| Surowe białko | 15,0% |
| Surowy tłuszcz | 9,5% |
| Włókno surowe | 11% |
| Popiół surowy | 10,0% |
| Cukier | 7,0% |
| Skrobia | 18,5% |
| Wapń | 1,1% |
| Fosfor | 0,45% |
| Sód | 0,75% |
| Potas | 1,3% |
| Magnez | 0,75% |
Minerały i pierwiastki śladowe na 1kg:
| Miedź | 65 mg |
| Żelazo | 120 mg |
| Cynk | 260 mg |
| Mangan | 165 mg |
| Selen | 0,8 mg |
| Jod | 1,0 mg |
Witaminy (na 1kg):
| Witamina A | 15 000 IU |
| Witamina D3 | 2500 jm |
| Witamina E. | 540 mg |
| Witamina K3 | 3,5 mg |
| Tiamina | 38 mg |
| Witamina B2 | 15 mg |
| Niacynamidy | 30 mg |
| Kwas pantotenowy | 21 mg |
| Witamina B6 | 10 mg |
| D-biotyna | 525 mcg |
| Kwas foliowy | 8 mg |
Opinie
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
-
Cena 2 660,00 złrozmiar:XS XXS XSLong S SLong M MLong L XLKOLORY:BLACK
-
Cena 4 900,00 złrozmiar:51M 52M 53M 54M 55M 56M 57M 58M 59L 60L 61L 62L
-
Cena 2 330,00 złrozmiar:XS XXS XSLong S SLong M MLong L XLKOLORY:BLACK NAVY
-
Cena 1 415,00 złrozmiar:32 34 36 38KOLOR:NAVY BLACK WHITE BEIGE BLUE
-
Cena 110,00 zł
-
Cena 1 280,00 złrozmiar:32 34 36 38 40KOLOR:NAVY BLUE
-
Cena 760,00 złrozmiar:XXXS XXS XS S M L XL XXL XXXL
-
Cena 247,00 zł
-
Cena 369,00 złkolor:OLD ROSE EMERALD LIGHT BLUE MUSTARD BORDEAUX DARK GREEN FUCHSIA LIGHT PURPLE ORANGE PURPLE RED BEIGE MINT PINE GREEN DARK NAVY SOFT ROSErozmiar:COB FULL
-
Cena 720,00 złrozmiar:FULLKOLOR:NAVY
-
Cena 595,00 złrozmiar:ONE SIZEKOLOR:BLACK
-
Cena 565,00 złkolor:granatowy czarnyrozmiar:125 130 140 145 155 160 165
-
Cena promocyjna 539,25 złNajniższa cena: 719,00 złrozmiar:XS XS (SHORT) XS (HIGH) S S (SHORT) S (HIGH) M M (SHORT) M (HIGH) L L (SHORT) L (HIGH)kolor:BLACK BROWN
-
Cena 499,00 złkolor:BLACK NAVY DARK GREEN OLD ROSE BEIGE
-
Cena 249,00 złkolor:biały czarny brązowyrozmiar:S M L
-
Cena 245,00 złkolor:BLACK BROWNrozmiar:PONY COB FULL
Polecane produkty
-
Cena 229,00 złrozmiar:S M L XL
-
Cena 110,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena promocyjna 464,25 złNajniższa cena: 619,00 złrozmiar:XS XS (SHORT) XS (HIGH) S S (SHORT) S (HIGH) M M (SHORT) M (HIGH) L L (SHORT) L (HIGH)kolor:BLACK BROWN
-
Cena 210,00 zł
-
Cena 565,00 złkolor:granatowy czarnyrozmiar:125 130 140 145 155 160 165
-
Cena 247,00 zł
-
Cena 2 330,00 złrozmiar:XS XXS XSLong S SLong M MLong L XLKOLORY:BLACK NAVY
FAQ
Czy muszę mieć konto, żeby kupić?
Jak szybko wysyłacie zamówienia?
Jakie są opcje dostawy?
Jakie są dostępne metody płatności?
Jaki sprzęt jeździecki jest najważniejszy przy startach w zawodach?
W jeździectwie sportowym kluczowe znaczenie mają dobrze dopasowane siodło, ogłowie, ochraniacze dla konia oraz kask jeździecki. Odpowiednio dobrany sprzęt wpływa na wyniki i komfort zarówno konia, jak i jeźdźca.

